(+420) 720 552 887

V médiích

Pečujte o pleť svého děťátka

S příchodem miminka na svět pro vás začíná kromě radosti také spousta nových starostí. Každý den je pro vás nový, objevujete jeho potřeby a přání. Nejdůležitější, co mu můžete dát, je mateřská láska, teplo domova a pocit bezpečí. Co ale dělat, když vaše miminko trápí zarudlá pokožka a narušuje tak vaši harmonii?

[dt_fancy_separator]

Tea Tree olej – pomoc při drobných poraněních i skvělá péče o pleť

Každá správná hospodyňka se od své maminky již v dětství naučila, že správná domácnost je čistě uklizená a provoněná výborným jídlem. Důležitou součástí domácnosti je i lékárnička, ve které najdeme lék na drobná poranění i bolest hlavy. Jednou z věcí, které by vaše lékárnička měla obsahovat je i Tea Tre olejíček. Najdete v něm rychlou pomoc i pečující přípravek o pokožku.

[dt_fancy_separator]

Účinná přírodní pomoc při ženských intimních potížích

Potkala jste muže, který vám totálně popletl hlavu. Stává se to v sedmnácti, třiceti i v padesáti. Vše se zdá být skvělé, už došlo i na sex. Co si budeme povídat, většinou ten první sex nebývá zrovna nejlepší. Ten nastane, až když se pár sladí. Ale namísto ladění řešíte problém – vaginální mykózu a s ní spojený výtok. Co teď rychle s tím?

[dt_fancy_separator]

Přírodní šampon s Tea Tree nejen proti lupům

Účinná pomoc pro rodiče předškolních a školních dětí v boji proti parazitům vlasech je přírodní šampón Australian Bodycare s esenciálním olejem Tea Tree.

[dt_fancy_separator]

Horké letní dny a intimní hygiena ženy

V těchto letních dnech, kdy podle meteorologů máme za sebou 36 dní nad 30 stupňů Celsia a nejméně týden nad 35 stupňů Celsia, je jasné, že každá z nás tráví volný čas nejlépe u vody. A je jedno, zda odjedeme k moři nebo se sluníme u přehrady či se naložíme do bazénu a snažíme se ochladit.

[dt_fancy_separator]