Levandule je aromatická bylina známá už od starověku. Má široké uplatnění v parfumerii a v lidovém léčitelství. Věděli jste, že je pozoruhodným analgetikem a pomáhá při bolestech hlavy a migrénách? Levandule má také schopnost stimulovat regeneraci poškozených tkání a urychluje hojení ran, zánětů a popálenin. Hlavně ale se levandule odpradávna užívá ke zklidnění úzkosti a stresu a její vůně působí proti depresi a špatné náladě. Původně levandule pochází ze Středomoří, ale s rozvojem kosmetického průmyslu se její pěstování rozšířilo i na Balkán a do oblasti Černého moře. Vzhledem k delikátní vůni se levandule často používá v parfumerii. Má tenkou, lehkou, trochu chladící, květinovou, bylinkovou, čerstvou vůni.

Řada Lavender, kterou najdete v našem eshopu, obsahuje přírodní levandulový olej, který se vyznačuje jemnou květinovou, dřevitou a uklidňující vůní. Tato vůně uvolňuje, osvěžuje, zklidňuje a stimuluje tělo i duši. Z těchto důvodů se také levandulový olej používá při relaxačních masážích celého těla. Levandulová kosmetika Lavender je bezpečná a účinná, Je plně přírodní, bez parabenů, bez ropných produktů a syntetických barviv.

Možná si i vy vyberete z naší nabídky levandulových hydratačních krémů nebo krémů proti stárnutí pleti. Masážní krém slouží pro regeneraci a relaxaci celého těla. Sprchové gely pro ženy i muže pak zklidňují a osvěžují Vůně levandule Vás příjemně naladí a odplaví veškeré chmury. Všechny produkty v naleznete v nabídce našeho e-shopu.