Marta Horáková

Měla jsem a stále mám důvěru k vašemu produktu – že je opravdu z oblasti,která zaručuje nejlepší účinnost.

Nosíme ho stále u sebe, jsou to malé lahvičky, v rodině se využívá a vím,že vy stále vyrábíte a stále se držíte svého.

Trpím drobnými kožními problémy občas a tee tree je ideální. Zvláště na ty „nehojivé“.

Mé dvě další zkušenosti s jinými osobami:

1)
V blízkosti našeho domu pracovali stavbaři a jeden pracovník při výkopové práci uvolnil velký kámen, pod ním byl stočený rezavý silný drát, ten se vymrštil a zranil ho nad okem – otevřená rána u obočí. Silně to krvácelo, přišel k nám, zda mu mohu dát nějaký krycí obvaz na to.

Hned jsem mu přímo na ráno nakapala tee tree, počkala, trochu očistila tamponem navlhčeným tee tree, znovu kápla tee tree a lehce přikryli gázou.

Muž řekl, že dokončí pracovní směnu a potom že půjde do nemocnice na tetanus. Že jeho přítelkyně pracuje v nemocnici, že jí zavolá.

Druhý den za mnou pracovník přišel a ptal se mne, co jsem mu to dala. Jeho přítelkyně se divila, že se ta rána tak rychle hojí a zůstává čistá.

2)
Druhá zkušenost s mou sestrou – 72 let, diabetes, mnoho zdravotních problémů. Nehojivé rány. Rozškrábla si „vřídek“ na lýtku a nechtělo se to hojit, bylo to pořád živé, otevřené. Dala jsem jí na to tee tree, už druhý den viděla, že to konečně zasychá.Olejíček jsem jí nechala a říkala, že je to opravdu dobré.

Marta Horáková