(+420) 602 641 147

Od dětství trpím atopickým ekzémem, alergií na srst zvířat, kvetoucí trávy, pyly atd. Postupem času se přidala i polyvalentní alergie na potraviny. Projevem těchto pro mě civilizačních chorob je zarudnutá, svědící kůže. Obtížně jsem hledala řešení a vyzkoušela neuvěřitelné množství produktů z lékáren, léčitelů a v nejhorší řadě i kortikoidů. Úleva přišla až po využívání krému a mléka z tea tree. Rány se rychleji zahojí, vyčistí a zacelí.

Zkušenosti: Využíváním obličejového krému se mi za týden vylepšil stav pleti a zmizely veškeré pupínky. Tělové mléko využívám i po epilaci – rychleji mizí začervenání a pociťuji velkou úlevu při tzv. těžkých nohou. Trpím hodně na opary. Zde využívám tea tree olej nanesením na opar. Rychleji se zhojí a je méně bolestivější jeho průběh. Nezastupitelně olej aplikuji na ránu při vyndávání klíštěte. Docenil ho i můj muž při rýmě, kdy nebyl v lékárničce žádný sprej do nosu. Aplikoval olej do teplé lázně a inhaloval. Někdo by mohl namítnout, silnou vůni tea tree jako můj muž. Sám si vyzkoušel jeho účinky viz výše, kdy se mohl konečně volně nadechnout nosem a v poklidu se vyspat!

Tea Tree využívám řadu let. Bohužel bylo období, kdy na českém trhu nebyla tato kosmetika dostupná. Přechodně jsem kupovala tea tree od jiných výrobců. Bohužel s menším obsahem podílu tea tree. Z těchto důvodů jsem velmi ráda, že v současné době je řada obnovena a já se mohu spolehnout na svůj oblíbený TEA TREE a doporučit ho dál.

S pozdravem

Michaela Mrázová