Rallye Sudety 2016 – poprvé s Australian Bodycare

Náročná trať vede pod nádhernými scenériemi zdejších skalních měst

 

Pravděpodobně nejtěžší marathon horských kol v ČR, který vede 113 km velice členitým terénem Teplických skal, Adršpašských skal a Broumovských stěn, se koná již tuto sobotu 10. 9. 2016.

 

Kdo si někdy něco podobného vyzkoušel, ví, že zabrat nedostávají jen nohy a ruce, ale i partie kontaktující sedlo :-). Aby cyklisté a cyklistky trpěli co nejméně, dostávají všichni předem přihlášení na ochranu citlivých partií i malý dárek od firmy DK PHARMA s.r.o.

 

DK PHARMA je pro ČR výhradním distributorem známé kosmetiky dánské firmy AUSTRALIAN BODYCARE, která se specializuje na kosmetiku obsahující olej Tea Tree, jež pomáhá a chrání i sportovce. Active Derm je ale bez Tea Tree oleje, vhodně zaměřen právě na zpříjemnění sportovní zátěže - např. na "opruzeniny" z kola či jejich předcházení (obsahuje i výtažek z macadamiového semínka). Krém Active Derm omezuje i zápach při sportovním výkonu, chrání před odřeninami a podráždění kůže tím, že pokožku udržuje suchou, zklidňuje ji a má i preventivní a léčebný antiseptický účinek.

 

Tak vyražte na "Sudety". Na kole se dři, ale neodři - s ochranou pomocí oleje Tea Tree, jenž užívali už australští domorodci.

 

Propozice Rallye Sudety