Zázračný astaxanthin 

Astaxanthin je silný antioxidant, který příznivě působí na celý lidský organismus, včetně pleti. Je produkován ze sladkovodní mikrořasy Haematococcus pluvialis, která vytváří barvivo v důsledku své ochrany před UV zářením. Pro své antioxidační účinky je tato látka vědci považována za jednu z nejúčinnějších zbraní proti stárnutí. Při podání astaxanthinu do organismu dochází k redukci mitochondriální oxidace. Tím se snižuje i množství volných radikálů, které ničí buňky a urychlují stárnutí tkání. Výborně tedy funguje proti znakům stárnutí pleti, a tedy stařeckým skvrnám či vysoušení pokožky a vráskám.

Astaxanthin má vliv na zlepšení celkového stavu pleti, redukci vrásek i velikosti stařeckých skvrnek, zvýšení pružnosti pokožky, zjemnění její struktury i zlepšení hydratace pleti. Další předností této látky je, že chrání pokožku před UVB zářením. Dlouhodobým užíváním této látky tak získáte přirozenou ochranu pokožky před spálením od slunce. Má také protizánětlivé vlastnosti v souvislosti s tvorbou melaninu. Pokud už tedy dojde k poškození pokožky následkem slunečního záření, zrychlí její hojení.

Největší výhodou astaxanthinu je, že je silný antioxidant. Je považován za nejsilnější antioxidant, s až desetinásobným účinkem oprati ostatním látkám. Velmi dobře je tak využitelný pro potlačení vzniku volných radikálů v lidském organismu, které jsou zodpovědné za stárnutí. Astaxantin má 100-500krát vyšší antioxidační kapacitu než vitamin E a 10krát vyšší antioxidační schopnost než beta-karoten. Mnohé laboratorní studie ukazují, že astaxanthin je silnější antioxidant než lutein, lykopen a tokotrienoly.

Astaxanthin, který je vysoce efektivním antioxidantem, chrání buňky před volnými radikály, redukuje vrásky a zvyšuje sílu regenerace pleti. Mezi jeho benefity patří:

 • výrazný anti-aging účinek
 • redukuje vrásky
 • redukuje nedokonalosti pleti a napomáhá působit proti jejich vzniku
 • hloubkově regeneruje a hydratuje pleť pro její zdravější a mladistvější vzhled
 • revitalizuje pleť
 • viditelně zlepšuje celkový stav pleti
 • velmi vysoký obsah silných antioxidantů působících proti vzniku volných radikálů
 • chrání pleť před škodlivými vlivy

Proaora

Proaora sérum obsahuje ty nejsilnější antioxidanty- astaxanthin a vitamin C. Většina ostatních sér s Vitaminem C na trhu obsahují syntetický vitamin C ve formě kyseliny askorbové (L-kyselina askorbová), která má  často dráždivé účinky na kůži. Proaora obsahuje mnohem více stabilní a biologicky dostupnou formu vitamínu C askorbyl fosfát. Tato forma vitamínu C poskytuje všechny výhody, ale bez rizika oxidace a podráždění, které jsou často důsledkem užívání kyseliny askorbové.

A protože Proaora sérum obsahuje vysoký podíl  20% vitamínu C v kombinaci s nejsilnějším přírodním  antioxidantem Astaxanthin a navíc kyselinu hyaluronovou, je  účinek na pleť mnohem vyšší , než účinek  jakéhokoli  séra pouze  s vitamínem C  na trhu.

Antioxidanty chrání pleť proti volným radikálům, částicím s vysokým energetickým potenciálem, které poškozují kolagen, přirozený stavební prvek pokožky. V důsledku toho pak dochází k stárnutí pleti a jeho viditelným projevům. Sérum oproti tomu pomáhá stimulovat syntézu elastinu a kolagenu, čímž podporuje zpevnění kůže, vypnutí menších vrásek a podporuje její mladistvý vzhled. Sérum proniká přímo do epidermis a dodává pokožce zářivý vzhled, srovnává její barevný tón a zanechává ji pružnou a hydratovanou. Podporuje ochranu pleti před poškození slunečním zářením a minimalizuje riziko karcinogenních změn.

 • Podporuje ochranu pleti proti ultrafialovému záření
 • Zabraňuje předčasnému stárnutí kůže následkem expozice slunečnímu záření
 • Podporuje zpevnění kůže a redukci menších vrásek a jemných linek díky stimulaci syntézy elastinu a kolagenu
 • Pokožce dodává zářivý vzhled, vyrovná její barevný tón
  Pleť je po aplikaci pružná, rozzářená a dostatečně hydratovaná
 • Chrání kůži proti volným radikálům a oxidačnímu stresu
 • Zmírňuje zánět kůže a erytém vyvolaný expozicí ultrafialovému záření
 • Poskytuje aktivní ochranu proti vytváření jemných rýh a vrásek

Regenerujte a omlazujte svou pleť pomocí organických ingrediencí. Příroda pomáhá.