O NÁS

Firma DK Pharma s.r.o. vznikla původně jako výhradní dodavatel kosmetiky s olejem Tea Tree do lékáren a prodejen zdravé výživy. Postupem času se její nabídka rozrostla o další značky, jejíž výrobky se označují značkou BIO a jsou převážně přírodního původu a organického složení. S tím začala nabízet i ekologické produkty a hračky pro miminka a malé děti, přičemž dodavatelská firma Lusius klade důraz na výrobky z BIO bavlny a čisté přírodní dřevo.

DK PHARMA

LUSIUS

Jednou ze značek, kterou nabízíme, je Australian Bodycare. Originální olej Tea Tree a kosmetické produkty Australian Bodycare s olejem Tea Tree jsou českém trhu již řadu let. Australian Bodycare kosmetika je prověřená a oblíbená značka, jejíž 100% čistý olej Tea Tree je zpracováván speciální metodou, která zaručuje získávání toho nejkvalitnějšího oleje Tea Tree pouze ze stromu Melaleuca Alternifolia.

Naší novinkou jdou výrobky Proaora s jedinečnou kombinací astaxanthinu, vitamínu C a kyseliny hyaluronové. Tato kombinace je unikátní na českém trhu. Silná antioxidační aktivita astaxanthinu pomáhá udržet vaši pleť mladou a eliminuje volné radikály. Omlazující sérum rozjasní a regeneruje pleť, zjemní pokožku a redukuje vrásky i pigmentové skvrny. Proaora sérum je bez parabenů a bez parfémů.

Dále je v e-shopu možnost zakoupit přírodní řeckou kosmetiku s mnohaletou historickou tradicí,  s hydratačními, vyživujícími a antioxidačními účinky. Obsahuje přirozené rostlinné složky a je vyráběna tradičními lokálními postupy.

Preferujete biokosmetické pečující přípravky s obsahem antioxidantů, vitaminů a příjemnými vůněmi, vhodné i pro citlivou pokožku? Nechte se hýčkat ověřenými značkami Papoutsanis, Knossos, Olive Oil, Royal Rose/Rose of Bulgaria, anebo Lavender.

Přírodní složení
Péče o pleť
Bez parabenů
Výživa

Podívejte na na naši kompletní nabídku, kterou v současné době nabízíme převážně přes naše webové stránky a e-shop DK Pharma.